Powered by Smartsupp

Blog

Tiskařská případovka no.1: Umíme víc, než jen vytisknout a vyfakturovat?

Flexibilita, alias přizpůsobení se? Naše superschopnost! Sice to možná bude jednou naší zkázou, ale o tom třeba příště. (:-D) Teď to je kus toho nejlepšího, co z nás lze vymáčknout. Pojďme si na jedné ukázce popsat, jak slovo flexibilita transformujeme z kýče do závazku vůči klientovi a snaze se aktivně účastnit na úspěchu jeho projektu. Neboť nám to není putna a logika je jednoduchá -> Daří-li se vám, tak se daří nám.

1 945 přečtení

Číst článek

Životnost potisku textilu - důležitá fakta z praxe

Od počátku až do skonání naší podnikatelské snahy budeme řešit témata spjatá s životností potisku. Toto téma je mega rozsáhlé. Můžeme se zaměřit na srovnání technologií nebo třeba na srovnání použitých textilních materiálů pro potisk. V tomto textu se ale zaměříme na to, jak můžete zvýšit životnost digitálního potisku na tričku už před odesláním objednávky. Proč zrovna toto? Jde totiž o nejčastější produkt Westprintu.

2 161 přečtení

Číst článek

Projekt ROZŠÍŘENÍ VÝROBNÍ KAPACITY STŘEDISKA VELKOPLOŠNÉHO TISKU byl spolufinancován Evropskou unií.

V letošním roce jsme realizovali projekt ve spolupráci s MAS Vladař, který nám pomohl rozšířit kapacitu velkoplošného tisku.

2 307 přečtení

Číst článek

4 tipy na reklamní předměty s dodáním do týdne

Mnohokrát ročně řešíme dotaz: „Jaký reklamní předmět můžeme dodat obratem?“. S dodáním do 2-3 týdnů toho máme na výběr fakt randál. Ale pokud je potřeba hurá akce, výběr se zúžuje.

2 467 přečtení

Číst článek

6 tipů, jak připravit data pro tiskárnu, když nejsem grafik?

Ve Westu často řešíme kvalitu podkladů od příchozích zákazníků, kteří nevyužívají služeb grafiků a jsou nepolíbení sofistikovaným oborem přípravy tiskových dat. Je mnohdy těžké jim vysvětlit, co přesně potřebujeme a proč to, s čím se celý večer trápili u počítače, není s čistým svědomím tisknutelné. Rád bych v tomto textu uvedl pár rad, kterými můžete sobě i tiskárně usnadnit život.

2 877 přečtení

Číst článek

O průměrnosti – aneb naše konkurenční výhoda

Za těch pár let podnikání jsme museli nesčetněkrát odpovídat na otázku, jaká je naše konkurenční výhoda. Ptají se nás na to potenciální i stávající zákazníci, zajímalo to všechny reklamky a marketéry se kterými jsme vedli diskuse, když jsme chtěli, aby se nám starali o propagaci. No a zajímá to vlastně každého s kým se bavím o naší firmě, ať už je to na formální schůzce nebo v pátek u piva.

3 346 přečtení

Číst článek

Vitamin C jako reklamní předmět? V těchto časech rozhodně ano.

Ve spolupráci s českou firmou Nutramed nabízíme možnost dodání kvalitního Vitaminu C s etiketou, kde bude Vaše vlastní logo. Můžete tím svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům ukázat, že nezapomínáte na jejich imunitu právě v těchto složitých časech. Věříme, že to v současné době doceníte více než mnoho jiných reklamních předmětů.

3 135 přečtení

Číst článek

Udělám si sám - polep na zeď

Téměř každý den vysíláme kolegy, kteří po celé republice instalují různé polepy. Nevyhýbáme se prodejnám, skladům, různým vozidlům i speciálním časově "hypernapnutým" akcím, mezi které patří přípravy veletrhů, nebo instalace pro filmaře. Jsou však situace, kdy nedává ekonomicky ani časově smysl, aby se tam hnali dva týpci z Podbořan, kteří stráví 3 hodiny na cestě a poté nalepí za pár minut jednu samolepku. Pro tyto situace, a zároveň pro všechny samouky, jsme sepsali tento návod, který by měl pomoci s instalací samolepky na zeď nebo podlahu i člověku, který do té doby lepil maximálně dálniční známku na čelní sklo. :-)

5 755 přečtení

Číst článek

Řekni roll-up a já Ti řeknu, co to je.

Žijeme v moderní době. Takže když něco nevím, jdu googlovat. Třeba o roll-upu se toho dozvíte hodně. Hlavně ceny a rozměry a slevy a množstevní slevy a rychlost. A taky outdoor, indoor a banner. Pokud se neorientujete v reklamních pojmech, pak jste právě vstoupili do světa, kde je čeština až druhým dorozumívacím jazykem. Reklamě totiž vládne angličtina.

7 351 přečtení

Číst článek

Tisk nonstop | Expresní tisk | Tisk o víkendu

Na našem webu často zmiňujeme, že tiskneme rychle. Také zmiňujeme, že většina zakázek je expedována do druhého dne. Obojí je pravdou, avšak každé tvrzení má své limity, a tak bychom zde chtěli napsat pár řádků navíc o tisku tzv. „Nonstop“.

13 459 přečtení

Číst článek